menu

Education & Knowledge

If there is one thing worth committing to, it's your education. Whether it's doing well in school, reading a new book, or learning a language, taking the time to sharpen your noodle is the wisest investment you can make.

36K
Members
125K
Successful Reports
By nature all people are alike, but by education become different
- Author Unknown

Community Journal: Education & Knowledge

 • rizashaimerden Jul 9, 2020, 8:08 AM
  "Yesterday, I actually, failed to do anything of the three, but because I once forgot to report and the money was taken on my other commitment, I now will say that I didn't fail."
  View my Commitment
 • SarkaM Jul 9, 2020, 7:40 AM
  "... tento týden to bylo tak nějak "v rámci možností". Především se projevil prodloužený víkend, protože od pátku do pondělí jsem na to vůbec nesáhla (#bezstarostné beskydění). :/ Co se podařilo: - napsat si o konzultaci, - částečně připravit výtah, který ukážu na konzultaci (:(), - náhodně prokontrolovat data → objevila jsem, že jsem opomenula značit koordinace (to je jedna doplňková charakteristika u pár dokladů), - přečíst si, které vzorce asi půjde použít pro mé potřeby (ale nepodařilo se mi to už implementovat), - Martin mi navrhl, že by možná lepší než Excel byla nějaká databáze (šlo by tam lépe dělat souhrny), ale to nevím, jestli se budu pouštět do něčeho tak nového... Kromě výše zmíněného se ale nepovedlo nic. Tento týden se ale polepším (i díky tomu zrušenému společnému víkendu :-(). Pokud bude příští report tak slabý, označím ho jako "nesplněno"."
  View my Commitment
 • KingGeorge Jul 9, 2020, 7:38 AM
  "Today I've gone back to the green book of Core Mathematics 1. I got 90% on EX 1A, then completed the questions in which I had errors."
  View my Commitment
 • GiorgiCh Jul 9, 2020, 7:28 AM
  "Do"
  View my Commitment
Your feedback has been sent. Thank you!